تازه دیابتی شده اید

 

» نگران نباشید!

اگر شما یا یکی از نزدیکانتان به تازگی به دیابت مبتلا گشته اید و به سلامت خود اهمیت می دهید، بروز احساس ترس، افسردگی، استرس، عصبانیت و عدم اطمینان از آینده در شما کاملا طبیعی است.

                نگران نباشید! شما تنها نیستید...

همه ما در آموزش دیابت گابریک، دیابت داریم و توانسته ایم آنرا به راحتی کنترل نماییم. ما به شما نیز کمک می کنیم تا  با دیابت آشنا شده و آنرا به درستی کنترل نمایید. شما می توانید با ما تماس بگیرید. از طریق سایت، کلاسهای آموزشی و مطالعه مجموعه کتابهای آموزش دیابت گابریک، با نحوه مدیریت صحیح دیابت آشنا شوید. هرچه بیشتر بدانید، بهتر با دیابت کنار خواهید آمد.

 

» تازه دیابتی های کودک، نوجوان و جوان - نوع 1

Child-1_1اگر به تازگی متوجه شده اید که کودکتان دیابت دارد، شاید احساس بکنید دنیا به آخر رسیده است. نگرانی راجع به تزریق انسولین، افت قند خون و شاید نگرانی از اینکه فرزند شما دوباره می تواند مانند دیگران به مدرسه برود و یا با دوستانش گردش برود! به معلمین مدرسه اش چه بگویید؟ با دوستان کودکتان چگونه این مساله را مطرح کنید؟ والدین دیگر این موضوع را چگونه خواهند پذیرفت...

بی شک شما و اعضای خانواه تان، سوالات بی شماری در این خصوص دارید.

شما تنها نیستید! بخشهای مختلفی در این سایت به شما کمک خواهد کرد، ترس و ابهامات شما بر طرف شود و در مورد زندگی با دیابت و کمک به کودکتان اطلاعات مفیدی کسب نمایید. ما در آموزش دیابت گابریک، همه از کودکی دیابت داشته ایم! شما می توانید افراد زیادی با دیابت نوع 1 را در آموزش دیابت گابریک ببینید. به ما سر بزنید.

قبول اینکه فرزندمان دیابت دارد، بسیار سخت است. نگران نباشید! گرچه دیابت کاملا جدی و بی توجهی با آن بسیار خطرناک است ولی افراد دیابتی(در صورت کنترل صحیح) می توانند همانند دیگران، شاداب، سالم و طولانی زندگی نمایند.

خواندن کلیه قسمتهای سایت، بخصوص لینکهای زیر به شما کمک خواهد نمود:

  

» تازه دیابتی ها - نوع 2

T2Adultاگر به تازگی متوجه شده اید که دیابت دارد، شاید نگرانی های زیادی داشته باشید. آیا من هم روزی انسولینی می شوم؟ آیا بچه های من هم دیابتی می شوند؟ آیا فقط با پرهیز و ورزش می توان دیابت را کنترل نمود؟

بی شک شما و اعضای خانواه تان، سوالات بی شماری در این خصوص دارید.

شما تنها نیستید! بخشهای مختلفی در این سایت به شما کمک خواهد کرد، ترس و ابهامات شما بر طرف شود و در مورد زندگی با دیابت اطلاعات مفیدی کسب نمایید.

قبول اینکه شما دیابت دارید، و باید با جدیت آنرا کنترل نمایید سخت به نظر می رشد. نگران نباشید! کنترل اصولی دیابت ساده تر از این حرفهاست. گرچه دیابت کاملا جدی و بی توجهی با آن بسیار خطرناک است ولی افراد دیابتی(در صورت کنترل صحیح) می توانند همانند دیگران، شاداب، سالم و طولانی زندگی نمایند.

خواندن کلیه قسمتهای سایت، بخصوص لینکهای زیر به شما کمک خواهد نمود: