کتاب دبایت راه درمان، دکتر هادی هراتی

عنوان: دیابت راه درمانJeld_6
نویسنده:دکتر هادی هراتی
تعداد صفحات: 208 
نوبت چاپ: هفتم
قیمت: 250٫000ریال

معرفی:

کتاب دیابت راه درمان به وسیله یک پزشک جوان وبا مقدمه ای از استاد ارجمند جناب آقای دکترمنوچهر نخجوانی چاپ و منتشر شده است . این کتاب از چند نظر قابل توجه است که مهمترین آن زندگی شخصی و پشتوانه علمی و عملی نویسنده این کتاب است . دکتر هادی هراتی که ازسن 12سالگی به بیماری دیابت نوع اول مبتلا بوده، علائم این بیماری ونحوه درمان آن را عملا در کوره زندگی آموخته است . وی باحضور درکنفرانس های متعدد بین المللی و مطالعه مداوم مطالب مربوط به دیابت اندوخته قابل توجهی را جمع آوری کرده است که برای نوشتن کتاب دیابت وراه درمان قابل قبول می نماید .

این کتاب درهفده فصل تنظیم شده وتقریبا تمام موارد مربوط به دیابت را درخود دارد وشامل افزایش قندخون، کاهش قندخون، کلیات درمان دیابت، آزمایش هموگلوبین A1C ، رژیم های غذایی دربیماران دیابتی نوع اول و نوع دوم، ورزش و دیابت، روش های تزریق انسولین، عوارض دیابت، دیابت و حاملگی، استرس و دیابت و همچنین اشاره ای مختصر به داروهای پایین آورنده قندخون می باشد.

آخرین بخش کتاب سخنی با والدین است که نحوه برخورد آنها را با فرزندانشان که مبتلا به بیماری دیابت نوع اول هستند را توضیح می دهد. کتاب دیابت و راه درمان کتاب بسیار مفیدی برای راهنمایی بیماران دیابتی است که به همت وپشتکار پزشک جوانی نوشته شده که خواندن آن را برای همه علاقمندان به مطالعه مطالب دیابت و بیماران دیابتی توصیه می کنیم.
برای دریافت کتاب دیابت راه درمان می توانید با شماره 82433-021 واحد انتشارات و اعضا (داخلی3) تماس حاصل نمائید.

بازگشت به لیست کتابها