صفحه اصلی » اخبار » داخلی » بیست چهارمین کارگاه آموزشی سفیران دیابت و چهاردهمین دوره آموزشی ویژه دیابت نوع 2 در شهر کرمان

بیست چهارمین کارگاه آموزشی سفیران دیابت و چهاردهمین دوره آموزشی ویژه دیابت نوع 2 در شهر کرمان   -   ۰۶ آذر ۱۳۹۶

photo_2017-11-25_09-29-49.jpg

بیست و سومین و آخرین دوره از کارگاه های آموزش سفیران دیابت در سال 96 در شهر کرمان با حضور 97 پزشک و پرستار منتخب از بیمارستان های کرمان  2 آذر ماه برگزار گردید.

کرمان از جمله شهر های متقاضی این دوره می باشد که هر ساله کارگاه سفیران با حضور پرشور پرستاران از تمامی بیمارستان های شهر برگزار می شود.

همانطور که در خبرهای قبلی اشاره نمودیم کلیه شرکت کنندگان بعد از آموزش در این دوره و یادگیری مباحث آموزشی گواهی شرکت در دوره دریافت می نمایند. در پایان دوره کارگاه استفاده صحیح از دستگاه تست قند توسط شرکت فریر اسا طب نیز برگزار شد و شرکت کنندگان با روش صحیح استفاده از دستگاه تست قند بصورت عملی آشنا شدند.

1 آذرماه نیز چهاردهمین دوره آموزشی ویژه دیابتی های نوع 2 در شهر کرمان برگزار شد و 83 فرد مبتلا به دیابت با مباحث مدیریت و کنترل دیابت آشنا شدند و تلاش نمودند با آموزش زندگی سالمی را با دیابت خود تجربه کنند.

از دیگر اتفاقات بسیار خوب که در شهر کرمان اتفاق افتاد، برگزاری دوره های آنلاین ویژه دیابتی های نوع یک کرمان بود که به طور همزمان دیابتی های نوع یک و نوع دو این شهر توسط تیم مشتاق انجمن دیابت گابریک  در بیمارستان افضلی پور در سالن های مجزا تحت آموزش قرار گرفتند.
امیدواریم که بتوانیم با حضور در شهر مختلف ایران و آموزش خود مراقبتی، افراد دیابتی بیشتری را از لذت زندگی بدون عوارض دیابت بهره مند کنیم و با توانمند کردن جامعه پزشکی و پیراپزشکی جامعه سالم تری داشته باشیم تا آسمان آبی زندگی هیچ دیابتی ابری نشود.