صفحه اصلی » اخبار » داخلی » هشتمین دوره کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران در شهر اهواز

هشتمین دوره کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران در شهر اهواز   -   ۱۳ بهمن ۱۳۹۳

484034cart ro.jpg


این برنامه در تاریخ 9 بهمن ماه سال 93، در هتل پارس اهواز، از ساعت 9:00 الی 13:30، با حضور 3 پزشک فوق تخصص غدد و متابولیسم و132 پزشک، پرستار، کارشناس تغذیه از بیمارستان های اهواز و حومه، برگزار شد.


تیم اعزامی از انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک در این برنامه سرکار خانم ها سیما عباسی (کارشناس علمی آموزش دیابت)، سحر دوخائی (مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی دیابت) و شراره صدقی خویی (کارشناس واحد روابط عمومی و اطلاع رسانی دیابت) بودند.

برنامه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید، با سخنرانی جناب آقای دکتر علیرضا جهانشاهی (فوق تخصص غدد و متابولیسم)، سپس سرکار خانم ها دکتر مهرنوش ذاکر کیش و حمیرا رشیدی (فوق تخصص غدد و متابولیسم) آغاز گردید و پس از آن کارگاه نحوه تزریق انسولین توسط سرکار خانم آستانه معظمی (نماینده شرکت سانوفی)، برگزار شد.

kargahe_safiran_ahvaz_2kargahe_safiran_ahvaz_3kargahe_safiran_ahvaz_4

در ادامه سرکار خانم سحر دوخائی به معرفی فعالیت های انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک پرداختند. پس از آن سرکار خانم سیما عباسی (کارشناس علمی آموزش دیابت) در مورد آموزش مهارت برقراری ارتباط با بیمار دیابتی، آموزش پیشگیری و درمان هایپوگلایسمی و هایپر گلایسمی و مدیریت روزهای بیماری به افراد دیابتی، سخنرانی نمودند.

kargahe_safiran_ahvaz_5kargahe_safiran_ahvaz_1

در پایان کلیه شرکت کنندگان برای صرف ناهار به سالن غذاخوری دعوت شدند.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه "کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران"، اینجا کلیک کنید.
این دوره توسط انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک و شرکت سانوفی در شهرهای مختلف کشور، با توجه به گزینش شرکت سانوفی برگزار می گردد.
 همچنین جامعه پزشکی و پیراپزشکی می توانند برای شرکت در دوره های "پایه های آموزش دیابت" اینجا کلیک کنند و یا با شماره 82433-021 (داخلی 2، واحد روابط عمومی و اطلاع رسانی دیابت) تماس حاصل نمایند.


kargahe_safiran_ahvaz_6