صفحه اصلی » اخبار » داخلی » هفتمین دوره کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران برای دومین بار در شهر مشهد

هفتمین دوره کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران برای دومین بار در شهر مشهد   -   ۰۸ آذر ۱۳۹۳

400970cart ro.jpg


این برنامه در تاریخ 6 آذر ماه سال 93، در هتل پردیسان مشهد، از ساعت 8:30 الی 14:00، با حضور 70 پرستار و ماما از بیمارستان های مشهد و حومه، برگزار شد.
تیم اعزامی از انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک در این برنامه سرکار خانم ها دکتر ستاره اطهاری (مدرس دیابت)، سیما عباسی (کارشناس علمی آموزش دیابت) ، هما بزرگ پور و شراره صدقی خویی (کارشناس واحد روابط عمومی و پروژه های خاص) بودند.mashhad_k mashhadk


برنامه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید، با سخنرانی سرکار خانم دکتر شکوفه بنکداران (فوق غدد و متابولیسم) و سپس سرکار خانم دکتر شهیره امیدوار آغاز گردید و در ادامه سرکار خانم هما بزرگپور به معرفی فعالیتهای انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک پرداختند. و پس از آن سرکار خانم سیما عباسی (کارشناس علمی آموزش دیابت) و دکتر ستاره اطهاری نیک عزم (مدرس دیابت) در مورد آموزش مهارت برقراری ارتباط با بیمار دیابتی ، آموزش پیشگیری و درمان هایپوگلایسمی و هایپر گلایسمی به بیماران دیابتی سخنرانی نمودند.
پس از آن کارگاه نحوه تزریق انسولین توسط سرکار خانم فرناز یعقوبی (نماینده شرکت سانوفی)، برگزار شد.
در پایان کلیه شرکت کنندگان برای صرف ناهار به سالن غذاخوری دعوت شدند.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه "کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران"، اینجا کلیک کنید.
این دوره توسط انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک و شرکت سانوفی در شهرهای مختلف کشور، با توجه به گزینش شرکت سانوفی برگزار می گردد.
 همچنین جامعه پزشکی و پیراپزشکی می توانند برای شرکت در دوره های "پایه های آموزش دیابت" اینجا کلیک کنند و یا با شماره 82433-021 (داخلی 2، واحد روابط عمومی و پروژه های خاص) تماس حاصل نمایند.