صفحه اصلی » اخبار » داخلی » ششمین دوره کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران

ششمین دوره کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران   -   ۳۱ شهريور ۱۳۹۳

kargahe safiran sari.JPG


ششمین دوره کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران در شهر ساری


این برنامه در تاریخ 28 شهریور ماه سال 93، در هتل سالار دره ساری، از ساعت 10:30 الی 14:00، با حضور 52 پزشک، پرستار و کارشناس تغذیه از بیمارستان های ساری و حومه، برگزار شد.

تیم اعزامی از انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک در این برنامه سرکار خانم ها دکتر سارا  صداقت (سرپرست تیم علمی)، سحر دوخایی (مدیر واحد روابط عمومی و پروژه های خاص) و شراره صدقی خویی (کارشناس واحد روابط عمومی و پروژه های خاص) بودند.

قبل از ورود شرکت کنندگان به داخل سالن همایش، در غرفه گابریک شرکت کنندگان پذیرش و پک معرفی گابریک را دریافت نمودند.
برنامه با سخنرانی و خوش آمد گویی توسط جناب آقای میررضایی (نماینده علمی شرکت سانوفی) شروع شد و سپس سرکار خانم سحر دوخایی به معرفی انجمن و کمپین روبان آبی پرداختند و در ادامه سرکار خانم دکتر سارا صداقت در مورد آموزش پیشگیری و درمان هیپو گلیسمی به بیمار دیابتی سخنرانی نمودند و پس از آن جناب آقای دکتر علی حسینی مسئول بیماری های خاص از معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در مورد برنامه کشوری پیشگیری و غربالگری بیماری دیابت، سخنرانی نمودند. بعد از آن برای استراحتی کوتاه و پذیرایی از سالن خارج شدند.

پس از استراحت خانم دکتر صداقت، آموزش پیشگیری و درمان هیپرگلیسمی (مدیریت روزهای بیماری) به بیماران دیابتی و  مهارت برقراری ارتباط با بیمار دیابتی را آموزش دادند و سپس جناب آقای میررضایی سخنرانی نمودند. این مبحث تا ساعت 12:30 به طول انجامید. پس از آن کارگاه نحوه تزریق انسولین توسط سرکار خانم یعقوبی (نماینده شرکت سانوفی)، برگزار شد. در پایان به کلیه افراد گواهی شرکت در دوره اهدا گردید.

در پایان کلیه شرکت کنندگان برای صرف ناهار به سالن غذاخوری دعوت شدند.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه "کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران"، اینجا کلیک کنید.
این دوره توسط انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک و شرکت سانوفی در شهرهای مختلف کشور، با توجه به گزینش شرکت سانوفی برگزار می گردد.

 همچنین جامعه پزشکی و پیراپزشکی می توانند برای شرکت در دوره های "پایه های آموزش دیابت" اینجا کلیک کنند و یا با شماره 82433-021 (داخلی 2، واحد روابط عمومی و پروژه های خاص) تماس حاصل نمایند.

kargahe_safiran_sari_2kargahe_safiran_sari_3kargahe_safiran_sari_4