صفحه اصلی » اخبار » داخلی » پنجمین دوره کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران

پنجمین دوره کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران   -   ۰۹ شهريور ۱۳۹۳

649548cart ro.jpgپنجمین دوره کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران در شهر شیراز

این برنامه در تاریخ 5 شهریور ماه سال 93، در تالار رازی ساختمان دانشکده علوم پزشکی شیراز، از ساعت 9:00 الی 13:00، با حضور90 پزشک، پرستار و کارشناس تغذیه از بیمارستان های شیراز و حومه، برگزار شد.

تیم اعزامی از انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک در این برنامه سرکار خانم ها طیبه دهقانی (مدرس دیابت)، مریم طباطبائی (کارشناس واحد روابط عمومی و پروژه های خاص) و هما بزرگپور (کارشناس واحد روابط عمومی و پروژه های خاص) بودند.

قبل از ورود شرکت کنندگان به داخل سالن همایش، در غرفه گابریک شرکت کنندگان پذیرش و پک معرفی گابریک را دریافت نمودند.
برنامه با تلاوتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

در آغاز برنامه جناب آقای دکتر ناظم زادگان مدیرگروه مبارزه با بیماریهای غیرواگیر و دکتر شفی خانی پزشک مرکز بهداشت استان فارس و معاونت بهداشتی سخنرانی کوتاهی داشتند و
در ادامه سرکار خانم مریم طباطبایی به معرفی گابریک و اجرای کمپین روبان آبی پرداخت. پس از آن سرکار خانم طیبه دهقانی در مورد مبحث تغذیه دردیابت نوع1، سخنرانی نمودند. بعد از آن تمامی شرکت کنندگان برای استراحتی کوتاه و پذیرائی وارد سالن شدند، سپس جناب آقای دکتر سیادتان فوق تخصص غدد در مورد مراقبت در دیابت نوع 2 سخنرانی نمودند و در ادامه مبحث تغذیه در دیابت نوع 2، توسط مدرس دیابت گابریک ادامه یافت. این مبحث تا ساعت 12:30 به طول انجامید. پس از آن کارگاه نحوه تزریق انسولین توسط سرکار خانم میثاقی از شرکت سانوفی، برگزار شد.

در پایان کلیه شرکت کنندگان برای صرف نهار به سالن نهار خوری دعوت شدند و به کلیه افراد گواهی شرکت در دوره اهدا گردید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه "کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران"، اینجا کلیک کنید.
این دوره توسط انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک و شرکت سانوفی در شهرهای مختلف کشور، با توجه به گزینش شرکت سانوفی برگزار می گردد.

 همچنین جامعه پزشکی و پیراپزشکی می توانند برای شرکت در دوره های "پایه های آموزش دیابت" اینجا کلیک کنند و یا با شماره 82433-021 (داخلی 2، واحد روابط عمومی و پروژه های خاص) تماس حاصل نمایند.

DSC01598 DSC01750