صفحه اصلی » اخبار » داخلی » سومین دوره کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران

سومین دوره کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران   -   ۲۰ بهمن ۱۳۹۲

833332cart ro.jpg


سومین دوره کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران در کیش

این دوره در تاریخ 29 آذر ماه سال 92، در هتل فلامینگو کیش، از ساعت 8:00 الی 13:00، با حضور 60 پزشک و پرستار منتخب از سرتاسر ایران، در کیش برگزار گردید.

تیم اعزامی از انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک، سرکار خانم ها دکتر سارا صداقت (سرپرست تیم علمی)، سحر دوخائی (مدیر واحد روابط عمومی و پروژه های خاص)، پریسا احمد زاده (سرپرست واحد آموزش مشاوره دیابت) بودند.
برنامه با تلاوتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.
پس از آن سرکار خانم آستانه معظمی (مسئول مرکز اطلاع رسانی داروهای شرکت سانوفی)، با سخنرانی خود برنامه را شروع کردند.

در ادامه سرکار خانم سحر دوخائی به معرفی انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک و فعالیت های آن در طی سال های اخیر پرداختند و مراحل پیوستن به کمپین روبان آبی را برای حضار تویح داده و از آن ها قول گرفتند برای داشتن یک روز زندگی سالم تر. پس از آن سرکار خانم دکتر سارا صداقت درباره "مهارت های برقراری ارتباط با افراد دیابتی" Communication Skills   سخنرانی نمودند و در این بخش که با فعالیت کارگاهی همراه بود، افراد در گروه هایی دسته بندی شدند و در مسابقه ای نیز شرکت نمودند. در آخر با پخش فیلمی توسط شرکت سانوفی، آموزش استفاده از قلم لانتوس سولواستار، برنامه به پایان رسانید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه "کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران"، اینجا کلیک کنید.
این دوره توسط انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک و شرکت سانوفی در شهرهای مختلف کشور، با توجه به گزینش شرکت سانوفی برگزار می گردد.
 همچنین جامعه پزشکی و پیراپزشکی می توانند برای شرکت در دوره های "پایه های آموزش دیابت" اینجا کلیک کنند و یا با شماره 82433-021 (داخلی 2، واحد روابط عمومی) تماس حاصل نمایند.