صفحه اصلی » اخبار » داخلی » چهارمین دوره کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران

چهارمین دوره کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران   -   ۲۰ بهمن ۱۳۹۲

cart ro.jpg


چهارمین دوره کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران در شهر تبریز

این برنامه در تاریخ 26 دی ماه سال 92، در هتل ایل گلی پارس شهر تبریز، از ساعت 10:00 الی 13:00، با حضور120 پزشک و پرستار از بیمارستان های تبریز، برگزار شد.
تیم اعزامی از انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک در این برنامه سرکار خانم ها دکتر سارا صداقت (سرپرست تیم علمی)، مریم طباطبائی (کارشناس واحد روابط عمومی و پروژه های خاص) و هما بزرگپور (کارشناس واحد روابط عمومی و پروژه های خاص) بودند.
قبل از ورود شرکت کنندگان به داخل سالن همایش، در غرفه گابریک یکایک شرکت کنندگان پس از پذیرش و دریافت پک معرفی گابریک به کمپین روبان آبی پیوستند و روبان آبی به دستان آن ها بسته شد.
برنامه با تلاوتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.
پس از آن سرکار خانم فیروزه صفائی از شرکت سانوفی، سخنرانی کوتاهی داشتند و در ادامه جناب آقای دکتر پور رحیم درباره دیابت و زخم پای دیابتی سخنرانی نمودند. بعد از آن تمامی شرکت کنندگان برای استراحتی کوتاه و پذیرائی وارد سالن شدند.
در ساعت 11:30 دقیقه سرکار خانم سارا صداقت پس از معرفی فعالیت های انجمن و کمپین روبان آبی به آموزش "مهارت های برقراری ارتباط با افراد مبتلا به دیابت" Communication Skills  پرداختند
در پایان نحوه استفاده از قلم انسولین سولواستار توسط شرکت سانوفی آموزش داده شد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه "کارگاه آموزشی سفیران دیابت ایران"، اینجا کلیک کنید.
این دوره توسط انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک و شرکت سانوفی در شهرهای مختلف کشور، با توجه به گزینش شرکت سانوفی برگزار می گردد.
 همچنین جامعه پزشکی و پیراپزشکی می توانند برای شرکت در دوره های "پایه های آموزش دیابت" اینجا کلیک کنند و یا با شماره 82433-021 (داخلی 2، واحد روابط عمومی) تماس حاصل نمایند.