مسئولیت اجتماعی شرکت ها(CSR)

مسئولیت اجتماعی شرکت ها، مجموعه وظایف و تعهداتی است که شرکت می تواند در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کند، انجام دهد. مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در پیوند با مسئولیت شرکت در برابر جامعه، انسان‌ها، و محیطی است که شرکت در آن فعالیت می‌کند.

سازمان ها در قبال اجتماع و ذینفعان، بطور منظم و داوطلبانه، گزارشی از برنامه‌ها و شاخص‌های عملکردی خود را در چارچوب‌های متفاوتی تهیه و منتشر می کنند. این گزارش‌ها که معمولا به‌طور سالانه تهیه و منتشر می‌شود، در حوزه مسئولیت های اجتماعی سه سرفصل اصلی را دربر می‌گیرد:

  • عملکرد اجتماعی    
  • عملکرد اقتصادی
  • عملکرد زیست محیطی

مقصود از ذینفعـان، کارکنـان، مشتریان، شرکای تجاری، سرمایه‌گذاران، تامین‌کنندگان، فروشندگان، دولت و تشکل‌هاست.

سازمان مردم نهاد (NGO) در کلی‌ترین معنایش، به سازمانی اشاره می‌کند که مستقیماً بخشی از ساختار دولت محسوب نمی‌شود، اما نقش بسیار مهمی به‌عنوان واسطه بین فرد فردِ مردم و قوای حاکم و حتی خود جامعه ایفا می‌کند.

انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک به عنوان یک سازمان مردم نهاد (NGO)، بالغ بر 10 سال است که در زمینه آموزش دیابت در تهران و شهرستان ها برای تمامی گروه های افراد دیابتی در تمام سنین با هدف پیشگیری از ابتلا به دیابت و کنترل آن و جلوگیری از بروز عوارض دیابت فعالیت می نماید و تا کنون توانسته ایم به حدود صدهزار فرد مبتلا به دیابت خدمات آموزشی ارائه کنیم که تعداد زیادی از این افراد را کودکان و خانواده هایشان تشکیل می دهند.

لذا جهت ادامه این مسیر خطیر و پوشش آموزشی شهرستان های محروم نیازمند حمایت سازمان ها و شرکت ها در راستای مسئولیت اجتماعی شان هستیم تا بتوانیم جامعه را به سمت زندگی سالم و بدون عوارض دیابت (نابینایی، نارسایی کلیه، قطع عضو، سکته قلبی و مغزی و....) پیش ببریم.شرکت های حامی سال 97:

الو پیک، باند و گاز و پنبه کاوه، طرح باران، آزمایشگاه جردن، مجتمع درمانی خیریه جوادالائمه، فریر آسا طب، فکور صنعت تهران، گلدیران، گالری گوهربین، موسسه خیره متحدان، اکتیران، فدراسیون بین المللی چوگان، هستی دارو، آریا کابل فیدار،کشت و صنعت رژین تاک

2019_04_15_at_11.59.59


ba91a19d46f831ca46187c367bc495e5Logo_Rojin_Farsi armkaveh


oct_iranchoganLogo-Sherkatha-13_1


5tarh baran_1logooou0644u0648u06AFu0648

index_1 og index JDC

Logo goharbin logo_jordanشرکت های حامی سال 96:

آریا کابل فیدار، باند و گاز و پنبه کاوه، رنگ و رزین یشم، عسل دارو کیش، فریر آسا طب، فکور صنعت تهران، کشت و صنعت رژین تاک، کلینیک جوادالائمه


u0644u0648u06AFu0648 armkaveh sanaye_pashm Rojin_Farsi


asal_daroo_kish 5 JDC index_1


شرکت های حامی سال 95:


CSRلطفا جهت اعلام همکاری با شماره 82433 داخلی 4 تماس حاصل فرمایید.